Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.0- AjinRated ★ 3.0
AjinRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0