Titles you rated
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Dream ProductionsRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 3.0
Phineas and FerbRated ★ 3.0
MaskRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 1.0
Codename: Kids Next DoorRated ★ 3.0- The Grim Adventures of Billy & MandyRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0