Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
To My HarryRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5