Titles you rated
ExitRated ★ 2.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
The 8th NightRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.5