Series
Ratings
10
UzumakiRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5