Movies
Ratings
661
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
HulkRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
FriendRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 2.0
BraveheartRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
High and LowRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0