Titles you rated
Mulholland DriveRated ★ 3.5
VillainsRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Mafia MammaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
FreshRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0