Titles you rated
King of ComedyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.5
HulkRated ★ 2.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 0.5
RushRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 1.5
The AbyssRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
LockoutRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0