Movies
Ratings
36
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
FriendRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0