Titles you rated
The ClassicRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.0- Take Me to the MoonRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
MothersRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0