Movies
Ratings
1313
LifeRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 4.0
Johnny English RebornRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0