Series
Ratings
22
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0