Titles you rated
What a Girl WantsRated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 5.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Raise Your VoiceRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0