Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 2.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5- KakeguruiRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0