Titles you rated
Eat Pray LoveRated ★ 2.0
Friends with MoneyRated ★ 1.0
Roman HolidayRated ★ 2.0
Penguin fufuRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 2.0
No Longer HeroineRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
MotherhoodRated ★ 1.0
Midnight Diner 2Rated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 2.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 4.0
84 Charing Cross RoadRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 2.0
Kamome DinerRated ★ 2.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.0