Titles you rated
MelancholiaRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5