Titles you rated
This Is the EndRated ★ 3.0
The World's EndRated ★ 3.5
Police AcademyRated ★ 4.0
CocoonRated ★ 3.5
The Toxic AvengerRated ★ 3.0
Turner & HoochRated ★ 2.5
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 3.0
Three Men and a BabyRated ★ 2.5
M*A*S*HRated ★ 3.5
MannequinRated ★ 4.0
The Lost BoysRated ★ 3.0
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 3.0
The VisitorsRated ★ 3.0
Encino ManRated ★ 4.0
Wayne's WorldRated ★ 3.5
ClerksRated ★ 3.0
Angels in the OutfieldRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 0.5
Joe Versus the VolcanoRated ★ 2.5
Stop! Or My Mom Will ShootRated ★ 2.0