Series
Ratings
39
Medical PoliceRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5