Series
Ratings
204 Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0 Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
 Chainsaw ManRated ★ 3.5 Chainsaw ManRated ★ 3.5
 Delicious in DungeonRated ★ 4.0 Delicious in DungeonRated ★ 4.0
 Gintama°Rated ★ 4.0 Gintama°Rated ★ 4.0
 The Promised NeverlandRated ★ 4.0 The Promised NeverlandRated ★ 4.0
 The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0 The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
 The Apothecary DiariesRated ★ 4.0 The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
 Apocalypse HotelRated ★ 5.0 Apocalypse HotelRated ★ 5.0
 Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0 Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
 Fate/ZeroRated ★ 3.5 Fate/ZeroRated ★ 3.5
 The NewsroomRated ★ 4.0 The NewsroomRated ★ 4.0
 The NewsroomRated ★ 4.0 The NewsroomRated ★ 4.0
 The NewsroomRated ★ 4.5 The NewsroomRated ★ 4.5
 Attack on Titan OADRated ★ 4.0 Attack on Titan OADRated ★ 4.0
 Assassination ClassroomRated ★ 4.0 Assassination ClassroomRated ★ 4.0
 Assassination ClassroomRated ★ 3.5 Assassination ClassroomRated ★ 3.5
 Andor Season 2Rated ★ 4.0 Andor Season 2Rated ★ 4.0
- Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
 Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5 Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
 Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0 Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0