Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Happy Feet TwoRated ★ 2.0
AntzRated ★ 3.0
PersuasionRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0