Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0- The First RideRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
FlowRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
All the Long NightsRated ★ 3.0
52-Hertz WhalesRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Sometimes I Think About DyingRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0