Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 2.0