Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5