Movies
Ratings
81
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0