Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Big MatchRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0