Titles you rated
I Am SamRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0