Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 2.5
Dr. JinRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0