Titles you rated
Me and MeRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Thanks for SharingRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0