Series
Ratings
202
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 5.0- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Magical Girl Magical DestroyersRated ★ 1.5- Myriad Colors Phantom WorldRated ★ 3.5
- Black BulletRated ★ 3.0
- The iDOLM@STERRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0- Detroit Metal CityRated ★ 3.0
히나마츠리Rated ★ 4.5
Tsuredure ChildrenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Dragon Pilot: Hisone and MasotanRated ★ 3.0