Titles you rated
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0