Movies
Ratings
188
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
A Moment of RomanceRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.5
Unlocking SherlockRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 2.5
SupersonicRated ★ 3.5