Titles you rated
SuperbadRated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
OasisRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
The Sky CrawlersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Ichi the KillerRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5