Movies
Ratings
95
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0