Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
SPEC: ShouRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Slow TrainRated ★ 2.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0