Series
Ratings
29
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
HumansRated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5