Movies
Ratings
587
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
TedRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 1.0
LucyRated ★ 0.5
Sea FogRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 0.5
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.5
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0
Thank You for SmokingRated ★ 2.0- ●RECRated ★ 2.0