Movies
Ratings
73
I, RobotRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Days of ThunderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 4.0
The River WildRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0