Movies
Ratings
1100- Hansan ReduxRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
End of WatchRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5