Titles you rated
BlackBerryRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
The Accountant 2Rated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Runaway JuryRated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
BossRated ★ 2.0
NocturnalRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5