Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 2.0
SpawnRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 2.0
1408Rated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
HolidayRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 1.0
HulkRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
ArahanRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0