Movies
Ratings
402
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The House with a Clock in Its WallsRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
Errementari: The Blacksmith and the DevilRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 0.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.0
MaRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 3.5
The School for Good and EvilRated ★ 3.5
Thunder ForceRated ★ 2.5
GeostormRated ★ 2.5
Don't Breathe 2Rated ★ 3.5
The Curse of La LloronaRated ★ 2.5