Titles you rated
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 1.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0