Titles you rated
The Story of Qiu JuRated ★ 1.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5