Movies
Ratings
68- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
FirefightersRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5- PilotRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0