Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Secret in Their EyesRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Hill of FreedomRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
The Book ThiefRated ★ 3.5
The World Is Not EnoughRated ★ 3.5
Seven PoundsRated ★ 4.0
16 BlocksRated ★ 3.5
Wedding CrashersRated ★ 4.0
She's All ThatRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.0