Series
Ratings
14
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0