Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
FocusRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0