Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 1.0
- The UglyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.0
QueerRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Desert of NamibiaRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5