Series
Ratings
122
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Busted! Season 2Rated ★ 3.0