Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0